10:00

12:30

1 mar

g1, g2, wstępne

g3, g4, wstępne

8 mar

 

 

15 mar

g2

g3

22 mar

g1

g4

29 mar

 

 

5 kwi

 

 

12 kwi

g1

 

19 kwi

g1

 

26 kwi

 

 

3 maj

 

 

10 maj

g2 JUVENALIA

g3 JUVENALIA

17 maj

g1

g4

24 maj

g2

g3

31 maj

g1 REKTORSKIE

g4 REKTORSKIE

7 cze

g2

g3

14 cze

g2

g4

19 cze

g4

g3

21 cze

 

 

 

Grupa

A

B

C

D

E

Zajęcia 1

wstępne

Zajęcia 2

c1

c2

c3

c4

c5

Zajęcia 3

c5

c1

c2

c3

c4

Zajęcia 4

c4

c5

c1

c2

c3

Zajęcia 5

c3

c4

c5

c1

c2

Zajęcia 6

zaliczeniowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ćwiczenia (wymagane wiadomości)

 

 

 

Do pobrania

c1

Spektroskopia fluorescencji rentgenowskiej (XRF)

Instrukcja

Materiały

c2

Pomiar podatności magnetycznej metodą zmiennoprądową

Instrukcja

Materiały

c3

Mikroskopia sił atomowych (AFM)

Instrukcja

Materiały

c4

Pomiar przewodności elektrycznej metali i półprzewodników w funkcji temperatury

Instrukcja

Materiały

c5

Charakterystyka elektromagnesu i efekt Halla

Instrukcja

Materiały

c5*

Wyznaczanie pól efektywnych w żelazie i jego stopach metodą efektu Mössbauera

Instrukcja

Materiały

 

 

 

 

 

 

 

 

c5* - opcjonalnie do wyboru zamiast c5

 

Prowadzący zajęcia

 

 

 

 

g1 - dr hab. W.M. Woch

C2, II p. pok. 202

wmwoch@agh.edu.pl

g2, g3, g4  - prof. J. Korecki

C1, II p. pok. 207

korecki@agh.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

Gupa 1

 

Grupa 2

 

Grupa 3

 

Grupa 4

A

Gurda Mateusz

A

Kuźnicka Milena

A

Nowak Tomasz

A

Pietrzak Lilla

Krzyżak Mariusz

Kowalska Ewa

Kwaśniewski Sławomir

Słabaszewska Dominika

Basiak Marcin

Imiołek Kamil

Seweryn Kamil

Szeląg Paweł

B

Iskierka Michał

B

Sikora Kamil

B

Orzechowski Paweł

B

Muciek Ewelina

Kulig Piotr

Paw Jan

Nowak Paweł

Wacławik Agnieszka

Łuckoś Sebastian

Kwiecień Mateusz

 

Młynarczyk Seweryn

C

Dybich Dariusz

C

Dobrakowski Błażej

C

Koś Kamil

C

Mitka Łukasz

Dudek Kamil

Wicher Tomasz

Łaskawiec Wojciech

Morel Krzysztof

Gabryel Jacek

Biłas Damian

Majdra Paweł

Sternalski Mateusz

D

Duplak Sebastian

D

Kula Marcin

D

Mądro Justyna

D

Stygar Magdalena

Głuszyk Arkadiusz

Kolbusz Agnieszka

Gryglak Tomasz

Lewczuk Katarzyna

Betlej Paweł

Krzeszowski Mateusz

Sowa Krzysztof

Leśniak Grzegorz

E

Blicharski Karol

E

Kołodziejczyk Damian

E

Oramus Karolina

E

Świątek Maciej

Wołos Bartłomiej

Szewczyk Krzysztof

Strawczyński Michał

Wojdyło Paweł

Cieślikowski Paweł

Kamiński Mariusz

Stanek Sylwia

Kotlarski Maciej